Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık cesur pozları ile gündeme gelmeye devam ediyor.Son dönemlerde birbirinden iddialı pozlarını instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Zeynep Bastık beğeni topluyor.
Instagram’da 2.2 milyon takipçisi bulunan Zeynep Bastık’ın yaptığı paylaşımlar büyük beğeni topluyor.Takipçileri sanatçıya övgü dolu yorumlarda bulunuyor.
Son olarak bir dergi çekimi için poz veren Zeynep Bastık verdiği pozları instagram hesabından paylaştı.İddialı pozlar kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
Şarkıcının son paylaşımına  bazı takipçileri “Senden güzeli varmı bu dünyada Zeynep”, “Ama çok güzelsin” ve “Harikasın Zeynep” gibi yorumlarda bulundular.
İşte ünlü şarkıcının dikkat çeken cesur paylaşımı..

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

  • Rusya Federasyonu’nun Ukrayna’nın Rus kontrolü altındaki topraklarını tek taraflı olarak tanıma kararının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gelişmeleri değerlendirdi. Akşener, sosyal medya hesabından şu görüşleri paylaştı:* “Donetsk, Lugansk, Kherson ve Zaporozhye referandumları ile uluslararası hukukun temelini oluşturan egemenlik hakkına saygı ilkesi açıkça ihlal edilmiştir. Putin’in bu tavrı, artık sadece Ukrayna’nın değil bölge ülkelerinin […]

  • S&P’den yapılan açıklamada, Türkiye ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.Açıklamada, Türkiye’nin uzun vadeli kredi notunun “B+”dan “B”ye indirildiği, kredi notu görünümünün ise “durağan” olduğu kaydedildi. (AA)

  • Dışişleri Bakanlığı’ndan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: “Türkiye, 2014 yılında yapılan gayrimeşru bir referandumla Kırım’ın Rusya tarafından ilhakını tanımamış, Ukrayna’nın toprak bütünlüğüne, bağımsızlığına ve egemenliğine verdiği güçlü desteği her vesileyle vurgulamıştır. 2014 yılında benimsediğimiz bu tutum doğrultusunda, Rusya’nın, Ukrayna’nın Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporijya bölgelerini ilhak kararını reddediyoruz.” “Kabul edilmesi mümkün değildir” “Uluslararası hukukun yerleşmiş […]

  • Çin, Hindistan, Brezilya ve Gabon’un çekimser kaldığı oylamada BMGK üyesi 10 ülke, ABD ve Arnavutluk tarafından hazırlanan karar lehinde oy kullandı.Rusya’nın Birleşmiş Milletler Büyükelçisi Vassily Nebenzia, taslağa dair yaptığı konuşmada, “Rusya’nın böyle bir taslağı dikkate almasını ve desteklemesini ciddi olarak bekliyor musunuz? Ve eğer değilse, Rusya’nın bu hakkı kötüye kullandığı dile getirmek için kasten veto […]