Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 16 milyon İstanbulkart ile ilgili bir uygulamayı duyurdu.İBB’nin açıkladığı bu uygulama bir ay sürecek.
Yapılan açıklamaya göre 23 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında Beltur restoran, kafe ve büfelerinde yapılacak harcamaların yüzde10’u iade edilecek.
İBB’den yapılan açıklamada “Beltur restoran, kafe ve büfelerinde yapacağın İstanbulkart ödemelerinin yüzde 10’u ödeme yaptığın İstanbulkart’a iade!” ifadelerine yer verildi.
Kampanya koşulları
“Belbim AŞ kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Plajlar hariç tüm Beltur kafelerinde yapılacak İstanbulkart ile ödemelerin yüzde 10’u iade yapılarak ödeme yapılan İstanbulkart’a talimat olarak yüklenecektir.
Kampanya süresince İstanbulkart ile yapılan her Beltur ödemesinde yüzde 10 iade yapılacaktır. Bir kart kampanya boyunca en fazla 20 TL ödüllendirilecektir. Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilir.
Bir kullanıcı birden fazla kartı ile kampanyadan faydalanabilir.
Kullanıcının push bildirimi kapalı olması halinde Belbim AŞ kayıtlarında kullanıcının SMS ticari elektronik ileti izni varsa ödül bilgilendirmesi SMS ile yapılacaktır. SMS ile ticari elektronik ileti izni yoksa kullanıcılara ödül TL yüklemesi yapılacak ancak SMS iletişimi yapılamayacaktır.
Kampanyadan faydalanabilmek için İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.
Kullanıcıların kampanyalara katılım şartlarına ve sonuçlarına dair iletileri alabilmesi için önceden alınan ticari ileti onaylarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kampanyalardan haberdar olmak ve katılmak için ticari elektronik ileti tercihleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinden düzenlenebilir.
Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.
Kullanıcının push bildirimi kapalı olması halinde Belbim AŞ kayıtlarında kullanıcının SMS ticari elektronik ileti izni varsa ödül bilgilendirmesi SMS ile yapılacaktır. SMS ile ticari elektronik ileti izni yoksa kullanıcılara ödül TL yüklemesi yapılacak ancak SMS iletişimi yapılamayacaktır.
Kampanya koşullarında yer alan çerçeve sözleşme, açık rıza ve ticari elektronik ileti izin onaylarının, kampanyaya konu işlemin gerçekleşme tarih/saatinden önce verilmesi halinde kampanyadan faydalanılabilecektir.
Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.”

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü DHKP/C’ye yönelik yürütülen soruşturma çerçevesinde İstanbul’da yeni bir çalışma gerçekleştirdi. Örgüt tarafından “Kozmik oda” olarak tabir edilen, yurt dışı lider kadrosuyla yurt içi lider kadrosu arasındaki emir ve talimatları içeren yazışmaların da yapıldığı ileri sürülen DHKP-C’ye yakınlığıyla bilinen Okmeydanı’ndaki İdil Kültür Merkezi’ne dün gerçekleştirilen baskında […]

  Continue reading
 • Diyanet İşleri Başkanlığı, bu Cuma camiilerde okunacak hutbe’nin konusunu, ‘O’nun (s.a.s) çağrısı’ olarak belirledi. Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (s.a.v) insanları daima iyiliğe, imana ve güzel ahlaka davet etmiştir. İşte Hz. Peygamberin çağrısına değinilen hutbenin konusu.   30 Eylül 2022 Cuma Hutbesi O’NUN (S.A.V) ÇAĞRISI Muhterem Müslümanlar! Yüce Rabbimiz insanı en güzel şekilde yaratmış, […]

  Continue reading
 • Afganistan’ın başkenti Kabil’deki bir okula bu sabah saatlerinde intihar saldırısı düzenlendi. Reuters’ın son dakika olarak duyurduğu habere göre, saldırıda en az 19 kişi hayatını kaybederken, onlarca kişi de yaralandı.Patlamanın başkentin batı bölgesinde etnik bir azınlık olan Şii Hazaraların yaşadığı yerde gerçekleştiği aktarıldı. Daha önce de Hazaralar çok kez IŞİD tarafından hedef alınmıştı.Kabil polis sözcüsü Khalid […]

  Continue reading
 • TBMM Genel Kurulu, 3 aylık aranın ardından mesaisine yeniden başlayacak. TBMM, ekim ayı boyunca önemli düzenlemeler için mesai yapacak. Başkanlığına sunulacak ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren “torba kanun” teklifinin detaylarını anlatan AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bakanlar tarafından kamuoyuyla paylaşılan ve yasal düzenleme gerektiren konuların teklifte yer alacağını belirtti.MECLİS NE ZAMAN […]

  Continue reading