Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Sahil Mahallesi’nde 6 Eylül Salı günü akşam saat 19.30 sıralarında, 2 katlı binanın üst katındaki dairede yaşayan 2 yaşındaki kızı Erva bilinmeyen nedenle balkondan bahçe zeminine düştü.
Çocuğun düştüğünü görenler polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bu sırada annesi Erva’yı komşularına ait otomobille Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne götürdü.
Erva tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Doktor raporunda istismara uğradığına dair belirtiler olduğu aktarıldı
Hastaneye getirildiğinde nabız ve solunumu olmayan Erva, entübe edilerek kalp masajı yapıldı ancak, hayata döndürülemedi. Erva’ya müdahale eden doktorun düzenlediği genel adli muayene raporunda ölüm saati 20.50 olarak bildirildi.
Raporda Erva’nın vücudunda istismara uğradığını gösteren belirtiler olduğu aktarıldı. Bu raporla Erva’nın ölümü emniyet kayıtlarına ‘şüpheli’ olarak geçirildi.
Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, kız çocuğunun ölümüyle ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında 2 yaşındaki Erva’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Adli Tıp Kurumu’nda yapılan incelemeler sonrası rapor hazırlanarak, başsavcılığa gönderildi.
Adli Tıp Kurumu, ‘cinsel istismar ve tecavüze dair bulgu yok’ dedi
Raporda Erva’nın ‘Yüksekten düşme sonucu meydana gelen beden travması ve iç kanama’ nedeniyle öldüğü belirtildi.
Erva’nın hastanedeki adli muayene raporunda yapılan tespitler, Adli Tıp Kurumu raporlarında doğrulanmadı.
Raporda Erva’nın cinsel istismar ya da tecavüze uğradığına ilişkin bulgu olmadığı tespiti yer aldı.
Küçük kızın cenazesinde yapılan kapsamlı incelemelerde, bir başkasına ait DNA bulgusuna da rastlanmadı.
DHA’nın aktardığına göre Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, Erva’nın ölümüyle ilgili Adli Tıp Kurumu’ndan gelen rapora göre soruşturmayı tamamlaması bekleniyor.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • Rize’nin İkizdere ilçesinde çevrenin güvenliğini sağlamak amacıyla ormanlık alana çelik tel gererek belli bir düzenekle tuzak kuruldu. Domuzlar için kurulan tuzağa takılan ayı çaresizce yardım bekledi. Belli bir süre sonra durumu fark eden köylülerin ihbarı üzerine Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğü harekete geçti. Olay yerine gelen 3 kişilik kurtarma ekibi, güvenlik önlemi […]

  Continue reading
 • Cilt bakımında kullanılan bazı doğal yağlar ciltte oldukça başarılı sonuçlar elde ettirmektedir.Cildinizi parlak bir görünüme büründürmek için bu doğal yağları kullanabilirsiniz. Bu doğal yağlar yardımıyla ciltte oluşan lekelerden tamamen kurtulacaksınız ve zdaha pürüzsüz bir cilde sahip olabileceksiniz. Doğal yollarla cildinizi pürüzsüz bir hale getirebileceğiniz yağları derledik.İşte o doğal yağlar.. Sedir ağacı yağı Sedir ağacı yağının […]

  Continue reading
 • Ürik asit, vücuttaki pürinlerin parçalanmasının bir ürünüdür. Kandaki ürik asit artışının çeşitli nedenleri vardır, genetik veya metabolik olabilir veya bazı tedavilerin sonucu ortaya çıkabilir. Yüksek ürik asit seviyelerinin temelinde, aşırı bir pürin üretimi veya girişi veya idrarda atılımında azalma olabilir. Erkekler, özellikle 50 yaşından sonra kadınlardan daha fazla etkilenir. Yüksek ürik asit ile ilgili bir […]

  Continue reading
 • Akşener, yarın Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya gelecek. Siyasi gündemde öne çıkan başlıkların ele alınacağı toplantıda, ekonomideki gelişmeler de değerlendirilecek.Akşener, GİK üyeleri ve milletvekillerinin, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi ile diğer siyasi partilerin bu yöndeki çalışmaları başta olmak üzere, ülke gündeminde öne çıkan siyasi gelişmelerle ilgili görüş ve düşüncelerini dinleyecek.3. OLAĞAN KONGRE […]

  Continue reading