Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

9 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı ve güzel oyuncu Hazal Çağlar,  Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü tamamladı.
Eğitimine oldukça önem veren Hazal Çağlar, Beykent’i bitirdikten sonra eğitimine İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde devam etti.
Kamera önüne ilk defa Aile Hükümeti projesi ile çıkan Hazal, Gönül Dağı dizisinde rekor kırmayı başardı.
Aldığı eğitimlerin hakkını veren güzel isim, Gönül Dağı dizisinde hayat verdiği Asuman karakteri ile parladı.
Asuman karakterini başarı ile canlandıran Hazal Çağlar, ekran karşısındaki seyircinin sevdiği isimlerden birisi oldu.
Asuman’ın hayatında yaşadıklarını, aşklarını ve partneri Cihat Süvarioğlu ile uyumunu ustalıkla yaşatan Çağlar, yeni sezona da bomba gibi başladı.
Yeni sezona başlar başlamaz birbirinden güzel kareler çektiren ve bu kareleri sosyal medya hesabından yayınlayan Çağlar, hayranlarından tam not aldı.
Herkesin beğendiği güzel isim beyaz elbisesi ile kuğuya benzetilirken, hayranları ise yeni karelerini defalarca paylaştı.
Hazal Çağlar büyüledi
Hazal Çağlar’ın yeni karelerine yorum yağdıran hayranları, Instagram ve Twitter üzerinden paylaşım yaptı.
“Bu ne güzellik” , “Yeni sezona hazırsın” , “Bomba gibisin” , “Güzel kızımız” yorumlarını yapan Hazal Çağlar’ın hayranları ayrıca kalp emojisi koymayı ihmal etmedi.
Asuman ve Ramazan’ın uyumunu beğenen Gönül Dağı seyircisi, bu konuda da yorum yapmayı bırakmıyor.
Hazal Çağlar partneri ile iyi bir dostluk kurarken, hayranlar ise aşk konusunda ikiliyi birbirine yakınlaştırmaya çalışıyor.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • Kamera: Ali Selim YAMANLIGeçen sene bu aylarda ortalama benzin fiyatı 7.75 TL, motorin fiyatı da 7.25 TL idi. Brent petrol fiyatı ise o dönemde 78 dolar seviyelerindeydi. Şu an brent petrol 85 dolar civarında ancak benzin fiyatı 19.24 TL, motorin fiyatı ise 23.12 TL.Bizde İstanbul’da bir akaryakıt istasyonunda sürücülere mikrofon uzattık, “Brent petroldeki düşüş akaryakıt […]

  Continue reading
 • Fiat’ın yeni coupe-SUV modeli Fastback’in dış tasarımını gösteren yeni görseller ortaya çıktı. Yeni model, 2018’de tanıtılan ve aynı ismi taşıyan konseptten izler taşıyor. Güney Amerika pazarı için geliştirilen otomobilin, başka ülkelerde de satışa çıkabileceği söyleniyor. Fiat Fastback teknik detaylar Motor seçenekleri de henüz açıklanmayan Fiat Fastback hakkında bazı sızıntılar var. Buna göre otomobilde 130 beygir güç […]

  Continue reading
 • Borçları nedeniyle yıllar önce Alman otomobil devi Volkswagen tarafından satın alınan lüks otomobil üreticisi Porsche, şirketin elindeki en büyük kozlardan bir tanesi. Alman şirket, Porsche’nin hisselerinin yüzde 25’lik bir kısmının halka arz olacağını bu yılın başlarında açıkladı. Şirket, şimdi ise halka arz için gün saymaya başladı. İlk duyuru geldi Alman otomobil üreticisi Porsche, hisselerinin yüzde […]

  Continue reading
 • Borçları nedeniyle yıllar önce Alman otomobil devi Volkswagen tarafından satın alınan lüks otomobil üreticisi Porsche, şirketin elindeki en büyük kozlardan bir tanesi. Alman şirket, Porsche’nin hisselerinin yüzde 25’lik bir kısmının halka arz olacağını bu yılın başlarında açıkladı. Şirket, 29 Eylül tarihinde halka arz oldu ve 75 milyar euro fiyat etiketi ile borsaya girdi. Şimdiden rakiplerini geçti […]

  Continue reading