Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

Ünlü oyunu Demet Özdemir, iki yıldır birlikte olduğu şarkıcı Oğuzhan Koç ile geçtiğimiz haftalarda hayatını birleştirmişti.
Gelinlik ve ayakkabı gündem olmuştu
Aileleri ve yakın dostlarının katıldığı törende üç farklı gelinlik giyen oyuncunun ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Özdemir’in gelinliği, halı kaydırmaza benzetilmişti. Oğuzhan Koç’un da kalın tabanlı ayakkabıları çok konuşulmuştu.

Geçtiğimiz gün tatilden karelerini takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, bir derginin bu ayki sayısına konuk oldu.
Aşk hakkında konuşan ve üzülmekten korktuklarını için aşkını gizleyenlere seslenen Özdemir, sosyal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini itiraf etti.

Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslendi:
“Duygularınızı saklamayın”
“Üzülmekten veya kırılmaktan korktuğunuz için duygularınızı saklamayın. Paylaşmadan içinize gömdüğünüz aşkın hiçbir kıymeti yok. Öyle dünyayı kurtaramazsınız, benden söylemesi.”

Aşkın da artık tüketilebilen bir ürüne dönüştüğünü söyleyen Özdemir, şöyle dedi:
“Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor.”

“Takmıyorum diyemem”
Sosyal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini itiraf eden oyuncu, konuyla ilgili; “Başlarda çok sinirleniyordum, nihayet başa çıkmayı öğrendim. Takmıyorum diyemem. Bazen üzüldüğüm anlar oluyor. Şahsıma yapılan kırıcı yorumlar bir tarafa, görüp okuyacağımızı bile bile insanların bu denli kötülük kusabilmesi asıl üzüntüm. Nihayetinde herkes kendini yansıtıyor. Yansıyanlar üzücü.” ifadelerini kullandı.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • Antalya’da ikamet eden Fatma-Mehmet Sebih Yavuz çiftinin kızları Asel’e, henüz 2 aylıkken Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 teşhisi konuldu. Asel’in tedavisi için 17 ay önce başlatılan kampanyada gerekli olan paranın yüzde 42’si toplanabildi. Kampanyanın tamamlanıp yurt dışındaki gen tedavisine ulaşabilmesi ve ilacını alabilmesi için, Asel’in 4 ayı kaldı. DHA’nın haberine göre; Fatma Yavuz, kızı Asel’in […]

  Continue reading
 • Bilim insanları, rutine binen ilişkilerde, eşinizin daha düzenli seks yapmak istemesine yardımcı olacak bir yöntem keşfettiklerini iddia ediyorlar.Kanada’daki York Üniversitesi’nde yapılan çalışmanın püf noktasına göre, partnerinizi her zaman yeni bir şekilde görmenizi sağlayacak yollar bulmanız gerekiyor.Daily Star’ın haberine göre, Journal of Social and Personal Relationships’te yayınlanan makale, çiftlerin kendilerini geliştirmeye, yeni deneyimlere, farklılığa odaklanması gerektiğini […]

  Continue reading
 • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kabine toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.Etlik Şehir Hastanesi’nin açılmasıyla Ankara Onkoloji Hastanesi’nin kapanıp kapanmayacağı sorusu üzerine Koca, çarşamba günü Etlik Şehir Hastanesi’nin açılacağını ve Ankara’nın ikinci büyük hastane kompleksine kavuşacağını belirtti.Koca, “Mevcut hastanelerimiz hasta kabulüne devam edecek. Onkoloji Hastanesi kapanmayacak. Bazıları ısrarla kapatacağımızı söylese de biz kapatmayacağız. Kapasite değişiklikleri olabilir, yenilenme […]

  Continue reading
 • ABD Merkez Bankası’nın (Fed) enflasyonla mücadele etmek için “şahin” para politikasını sürdüreceği sinyalleri vermesinin ardından dolar, diğer para birimleri karşısında değer kazanmaya devam ediyor.Ülke para birimlerinin değer kayıpları karşısında İngiltere Merkez Bankası (BoE) döviz kuru gelişmelerini yakından takip ettiğine işaret eden bir duyuru yayımlarken, Avrupa Merkez Bankası (ECB) sözle yönlendirme ve Japonya Merkez Bankası da […]

  Continue reading