Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

2023 seçimlerine 1 yıldan az bir süre kala yeni yasama yılının da başlamasına günler kala partilerin çalışmaları hız kazandı.
Bu kapsamda CHP, İzmir’de kampa giriyor.
İHA’nın haberine göre; Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Cumhuriyet Halk Partisi Grubu’nun 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantıları, 22-25 Eylül tarihleri arasında Seferihisar ilçesinde bulunan bir otelde düzenlenecek.
Kılıçdaroğlu kamp oteline yerleşti
Toplantıya başkanlık edecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da kente gelerek otele giriş yaptı. CHP Lideri’ne, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de eşlik etti.

Partililerle yemek yiyecek
Kılıçdaroğlu, bugünkü programında serbest zamanın ardından partililerle akşam yemeğinde bir araya gelecek.
CHP Lideri, yarın saat 10.30’da basın mensuplarına bir açıklamada bulunacak. Basına kapalı olarak gerçekleşecek toplantılarda, çeşitli sunumların yapılması planlanıyor.

Kamp pazar gününe kadar devam edecek
Programın üçüncü günü olan 24 Eylül Cumartesi günü, çeşitli sunumlar ve istişarelerin ardından Kılıçdaroğlu bir değerlendirmede bulunacak. Aynı gün saat 20.00’de ise Agora Antik Kent’te düzenlenecek olan Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi tarafından İzmir’e verilen 2022 Avrupa Ödülü’nün törene katılacak.
CHP heyeti, kampta ülke gündemindeki konuları değerlendirecek. Seçim ve sandık güvenliğine ilişkin sunumların yapılacağı kampta görüş ve öneri ile değerlendirmeler de gerçekleşecek. Partililer, 25 Eylül Pazar günü saat 10.00’da otelden çıkış yapacak.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ isimli programına konuk olan şarkıcı Emir Can İğrek, şunları söyledi:* Yeni nesil müzisyenler olarak görmezden gelindiğimiz birçok yer var. Bunu doğal buluyorum çünkü her zaman ‘yeni’ bir soru işaretidir. Geleneksel medya için de biz bir soru işaretiyiz.* Beni canlı yayına çıkardıklarında, ne diyeceğimden tam emin olamazlar belki. Çok sert, çok politik […]

  Continue reading
 • WhatsApp, Instagram ve Facebook’u çatısı altında bulunduran Meta, bir süredir maliyetleri düşürmek için çalışmalar yapıyordu. Şirket son olarak işe alımları durdurmaya da karar verdi.Financial Times’ın haberine göre; şirket tarafından personele gönderilen bir dahili notta, Meta’da insan kaynakları başkanı olarak görev alan Lori Goler, cuma gününden itibaren şirketin işe alımları durduracağını ve bu yıl içinde bu […]

  Continue reading
 • Resmi Gazete sayıları, her gün vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor… Yasama bölümü kanunları, yürütme ve idare bölümüne ilişkin gelişmeler, yargı bölümü kanunları ve günün ilanları Resmi Gazete’de yer alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan 30 Eylül 2022 tarihli ve 31967 sayılı Resmi Gazete’nin ayrıntıları belli oldu. Peki, 30 Eylül 2022 Cuma Resmi Gazete sayısında neler var? […]

  Continue reading
 • Artvin’in Yusufeli ilçesinde Çoruh Nehri üzerinde yapımına 9 yıl önce başlanan Yusufeli Barajı’nında çalışmalar sona gelindi. 275 metreyle Türkiye’nin en yüksek birinci, dünyanın ise üçüncü barajı olma unvanına sahip olacak olan baraj, su tutma işlemine hazırlanıyor. Barajı’nın temeli 26 Şubat 2013 yılında atılırken, 275 metreyle yüksekliğindeki baraj gövdesinin inşaatı ise 20 Haziran 2014 tarihinde başladı. […]

  Continue reading