Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

Brezilya Joao Pesseoa’da yaşayan sosyal medya fenomeni Arthur Urso, çok eşli yaşamıya ilgi çekiyor.
Arthur, 2021 yılının Kasım ayında, 9 sevgilisiyle Katolik kilisesinde evlenmişti.
Dünya çapında merak konusu olan Arthur, basının manşetlerinde yer edindi.
Merak edilen yaşamıyla ilgili, eşlerinin cinsel gereksinimlerini karşılamak adına takvim hazırlamak zorunda kaldığını anlatan Arthur, “Böyle bir takvim hazırlamak pek çok farklı soruna neden oluyor, bazen zevk için değil de kendimi bu programa uydurmak için seks yapıyormuş gibi hissediyorum” demişti.
Arthur’un eşlerinden Luana ise konuyla ilgili kendi görüşlerini açıkladı.
“Diğer partnerlerle tanışırken kocamın yanındaydım”
Arthur’un yedi yıllık ilk eşi olan Luana, basına yaptığı açıklamada kocasının çok diğer partnerleriyle tanıştığında yanında olduğunu ifade etti.
Luana, “Açık yaşamayı merak ediyorduk. Çok farklı olduğunu düşündüm ve hemen kabul ettim. Müstakbel eşlerimizle bir partide tanıştık” ifadelerini kullandı.

 
“Evimizin duvarına şeytanın ailesi yazıldı”
 
Çok eşliliğin, kendilerine birçok tehdit oluşturduğunu söyleyen Luana, “Yeni şeyler deneyimlemek isteyen ve bu dünyanın kalıplarına sıkışıp kalmayan insanlar aradık. İnsanlar bizi sadece sosual medyada yargılıyordu. Fakat bir gün evimizin duvarına ‘şeytanın ailesi’ yazıldı.
Çok korktum çünkü daha önce böyle bir şey olmamıştı. Ülkemizden defolun diyorlar. Çok ön yargılı olduklarını düşünüyorum. Çoğu insanın bu durumu çılgınca karşıladığını biliyoruz” dedi.

“Yaşadığım hayattan memnunum”
Çok eşli ilişkinin en başlarında kendisi için zor olduğunu dile getiren Luana, “Evet önceleri zorlandım. Fakat daha sonra bu duruma alıştım ve ben de keyif almaya başladım. Açıkçası böyle bunun nasıl olacağını merak ediyordum. Şu anda yaşadığım hayattan memnunum” şeklinde konuştu.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • Çınar ilçe merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta Diyarbakır-Mardin yolunda, ynı istikamette seyir halinde olan sürücülerinin isimleri öğrenilemeyen 34 EPC 852 plakalı kamyon ile 21 ED 569 plakalı traktör çarpıştı. Traktördeki 6 kişi yola savruldu Kazada traktörde bulunan 6 kişi yola savrularak yaralandı. Kaza sonrası yapılan aramada 1 kişinin de kayıp olduğu ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve jandarma […]

  Continue reading
 • İran’da başörtüsünü kurallara uygun takmadığı gerekçesi ile ahlak polisleri tarafından gözaltına alındıktan sonra hayatını kaybeden Mahsa Amini için gerçekleştirilen protestolar ülke genelinde sürüyor. “Kadınlar için söyledi” İran’daki kadınların protestolarına ünlü şarkıcı Melek Mosso da destek verdi. Harbiye’de konser veren Melek Mosso, protesto eylemi yapan kadınların yanında olduğunu belirterek sahnede saçlarını kesti. Mosso, “Bu gece tüm […]

  Continue reading
 • Antalya’nın Döşemealtı ilçesine bağlı Çıplaklı Mahallesi Akdeniz Bulvarı Burdur istikametinde, yolun karşısına geçmeye çalışan Hatun Sağlam’a (33), çok süratli olduğu belirlenen Mehmet O.B. (27) yönetimindeki 07 AOF 380 plakalı otomobil çarptı. 50 metre savruldu, ayağı koptu DHA’Nın aktardığına göre; çarpmanın şiddetiyle yaklaşık 50 metre savrulan kadının ayağı koptu. Kazanın ardından 200 metre gittikten sonra refüje çarparak […]

  Continue reading
 • Vatandaş elektrik, su ve doğalgaz faturalarına yetişemiyor, ulaşım masrafları altında da eziliyor. Daha önce “Kışın kombi derecesini indirin, yazın klima derecesini yükseltin” diyen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez şimdi de, “Aklınla Verimli Yaşa” adlı tasarruf tedbirleri kitapçığı yayınladı.KENDİLERİNE MERCEDESKitapçıkta, “Kısa mesafelerde yürüyün ya da bisiklete binin. Saçınızı kurutma makinesi ile değil, havlu ile […]

  Continue reading