Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

Koronavirüs salgını ile duran kruvaziyer seferleri bu sezondan itibaren hız kazandı.
İstanbul, Marmaris, Çeşme, Trabzon ve Bodrum kruvaziyerlerin uğrak noktalarından oldu.
Costa Venezia Türk limanlarını sevdi
İtalya bayraklı “Costa Venezia” adlı yolcu gemisi, Bodrum ilçesine 1.571 turist getirdi.
AA’nın haberine göre, İzmir Limanı’ndan gelen gemi, Bodrum Cruise Port İskelesi’ne yanaştırıldı. 323 metrelik Costa Venezia’da ağırlıklı İtalyan, İspanyol ve Alman 1.571 yolcu ve 1.016 personel bulunuyor.

Yolcular Bodrum’da alışveriş yapıyor
Gümrük işlemlerinin ardından gemiden inen yolcular, Bodrum turuna çıktı ve tarihi alanları gezdi.
Dönüş Pire’ye
Geminin akşam saatlerinde, Yunanistan’ın Pire Limanı’na hareket edeceği belirtildi.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışma sonucunda bir kişinin tarihi eser satışı yapacağı bilgisine ulaşıldı. Ekipler, belirlenen adrese düzenledikleri operasyonda ev ve çevresinde arama yaptı.Yapılan aramada, tarlaya gizlenmiş Roma dönemine ait olduğu değerlendirilen, üzerinde siyah, beyaz ve kırmızı motifler bulunan iki bin yıllık mozaik ele geçirildi.Polis, olayla ilgili A.B.’yi gözaltına aldı. (DHA)

  Continue reading
 • MİT, Suriye’nin kuzeyindeki Afrin-Azez kara yolu üzerinde düzenlediği operasyonla, PKK/PYD’li teröristler Ozan Tunç, Mehmet Kaykır ve Ferhad Edemen’i yakaladı. Ayrıntılar gelecek…

  Continue reading
 • Sayıştay, 2021 yılı denetim sonuçlarını açıkladı. Kurumun, denetlediği kurumlar arasında yer alan Diyanet İşleri Başkanlığı’nın mali tablosu da ortaya çıktı.Rapora göre, Diyanet’e 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile toplam 12 milyar 977 milyon 926 bin TL ödenek verildi. Bu ödeneğin yüzde 81,88’i personel giderlerine, yüzde 14,35’i Sosyal Güvenlik Kurumu devlet primi giderlerine, yüzde 2,20’si […]

  Continue reading
 • Aspendos Antik TiyatrosuEnda Limak Flarmoni Orkestrası eşliğinde gerçekleştirilen konserde 59 yaşındaki İtalyan tenor sevenleri ile buluştu.Safina, iki saat süren konserde sevilen parçaları seslendirdi.Konser sonrası çok sayıda yerli ve yabancı müziksever, Alessandro Safina ve Limak Flarmoni Orkestrası’nı ayakta alkışladı.Etkinlik kapsamında Limak Flarmoni Orkestrası eşliğinde tenor Murat Karahan ve opera sanatçısı Placido Domingo yarın sahne alacak. (AA)

  Continue reading