Categories: News

by haberlernews

Share

Categories: News

by haberlernews

Share

Damadın yüreğini ağzına getiren nikah, mutlu bitti…
Afyonkarahisar’da dünyaevine giren Sefa Nakilcioğlu ile Hatice Binzet çifti, sevdiklerinin davet edildiği bir düğün töreni düzenledi.
Yürekler ağza geldi
Nikah, çiftin isteği doğrutusunda düğün salonunda gerçekleşti. Bu sırada salonda sessizlik oluştu ve nikah memuru çifte, ‘Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?’ sorusunu yöneltti.
Bunun üzerine gelin, ‘Hay’ dedikten sonra bir süre duraklaması yürekleri ağızlara getirdi.

“Hayatımın sonuna kadar evet”
Duraksadıktan sonra devamında “Hayatımın sonuna kadar evet.” şeklinde cevap veren Binzet, damada ve davetlilere derin bir nefes aldırdı.
Kısa süreliğine soğuk rüzgarların estiği salonda, yöresel şarkılar eşliğinde oyunlar başladı.

Düğün oyunlarla devam etti
İHA’nın aktarımına göre; yaklaşık 4 saat süren düğünde damat ve gelinin arkadaşları, çifti yalnız bırakmayarak gece boyunca doyasıya eğlendi.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

View all
 • AB Konseyi tarafından hazırlanan ve bugün sosyal medya üzerinden paylaşılan verilere göre, AB ülkelerinde yaşayan her bir vatandaş başına 173 kilo, toplamda yıllık 87.6 milyon ton gıdanın israf edildiği belirtildi.Üretilen gıdadaki israf ve kaybın, yüzde 50 oranında hane halkı tarafından yapıldığı ifade edilerek yüzde 19’unun üretim sürecinde, yüzde 12’sinin gıda hizmetleri, yüzde 11’inin ilk üretim […]

  Continue reading
 • Tüm Türkiye’de yaya önceliğine dikkat çekmek için İçişleri Bakanlığı’nca başlatılan ’Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu’ sloganı büyük ilgi görüyor. Yaşanan trafik kazaların önüne geçmek ve vatandaşı bilgilendirmek amacıyla başlatılan etkinlik kapsamında kent meydanlarında bulunan yaya yolları kırmıza boyandı. Devlet tüm unsurlarıyla konunun takipçisi Etkinlikte, “Devletin tüm unsurlarıyla konunun takipçisi ve nöbette olduğunu göstermek” amacıyla yaya […]

  Continue reading
 • CHP’li belediyelerde heykel hizmeti sürüyor. Son olarak CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Esenler ilçesinin Dörtyol Meydanı’na yapılmak üzere bir heykel çalışması başlattı. Projesi tamamlanan yapıtın Atatürk Heykeli olacağı öğrenildi. Heykelin yapılacağı yere gitti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da heykelin yapılacağı yerde projeyi inceledi. İmamoğlu heykelin yapılacağı bölgeyi gezerek yetkililerden bilgi aldı.

  Continue reading
 • Tek yerleşkede toplanan 8 ayrı hastaneden oluşan, 1000 polikliniğe, 125 ameliyathaneye, 4 bin 50 yatak kapasitesine sahip, günde ortalama 750 ameliyat ve 40 bin muayene yapılabilecek Ankara Etlik Şehir Hastanesi, dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın katılımıyla düzenlenen törenle hizmete açılmıştı. Hastalara hizmet başladı Türkiye’nin 20’nci, Ankara’nın 2’nci şehir hastanesi olan Etlik Şehir […]

  Continue reading